male religia podreczniki

Wszystkie podręczniki i materiały ćwiczeniowe do zajęć obowiązkowych zostały zakupione przez szkołę w ramach dotacji celowej MEN.

• Podręczniki będą nieodpłatnie wypożyczane uczniom z klas I-VIII, zgodnie z regulaminem.

• Bezpłatne materiały ćwiczeniowe będą stanowiły własność uczniów z klas I–VIII.

• Rodzice we własnym zakresie zakupują podręcznik do RELIGII zgodnie z poniższym wykazem:

PODRĘCZNIKI DO RELIGII.

WAKACJE2

podium pozycj olimpijscy ludzie 13098063

Dawid Postoł - laureatem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w lekkoatletyce - 600 m.

Dawid zajął III miejsce podczas Finału Wojewódzkiego LOM, który odbył się 12.06.2019 w Międzyrzeczu.

Opiekun Krzysztof Wesołek

dziecko ruchomy obrazek 0125

Podczas zawodów powiatowych w lekkiej atletyce czwórka uczniów uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego.

Są to: Dawid Postoł, Alicja Samek, Aleksandra Kruszelnicka, Maja Jankowska.

Opiekun: Krzysztof Wesołek.

być jak ignacy

W dniach 23 – 25 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Igor Korzeń, Michał Jurewicz, Kordian Krause z klasy 7B wraz z opiekunem panią Marzeną Lewandowską wyjechali na Sesję Szkół im. Ignacego Łukasiewicza do Strachociny (woj. podkarpackie). Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego. Chłopcy wzięli udział w konkurencjach konkursowych, ale także zwiedzali Skansen w Sanoku, uczestniczyli w spotkaniu na Bobolówce. Dla uczestników Sesji Szkół zorganizowano również przyjazd mobilnego centrum nauki, w którym przeprowadzili wiele fascynujących i ciekawych eksperymentów. ł to naprawdę mile spędzony czas.

zakończenie wojny

10 maja 2019 r. na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie Odrzańskim odbyły się uroczystości patriotyczne z okazji 74. rocznicy zakończenia II wojny światowej. W uroczystościach uczestniczył poczet sztandarowy wraz z dyrektorem szkoły. Przedstawiciele uczniów złożyli symboliczną wiązankę kwiatów przy obelisku ku czci żołnierzy poległych na frontach II Wojny Światowej.

konstytucja 3 maja

3 maja 2019 r. poczet sztandarowy, wraz z dyrektorem szkoły, uczestniczył w Mszy św. w intencji Ojczyzny oraz uroczystościach patriotycznych z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Przedstawiciele uczniów złożyli wiązankę kwiatów pod pomnikiem Powrotu Środkowego Nadodrza do Macierzy.

z matematyką za pan 3

23 marca 2019 r. w szkole odbył się VI Maraton Matematyczny „Księżycową porą”.

Jak co roku nauczycielki w podziękowaniu uczniom klas VIII i III gimnazjum za osiąganie bardzo dobrych i dobrych wyników z matematyki przygotowały imprezę składającą się z 4 konkurencji. W tym roku były to: rozgrywki szachowe, parkietaże, tabliczka mnożenia na czas, a na zakończenie projekcja filmu.

Tegoroczny turniej wygrał Maciej Kusz z klasy 3D zdobywając tytuł „nocnego marka”. Jako atrybut otrzymał szlafmycę i śpiwór. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i Burmistrza Krosna Odrzańskiego.