podziekowanie

pro1

dyplom pożar

konkurs rec                     gif konkurs rec

W dniach 26 – 28 lutego 2019r. w Centrum Artystycznym – Zamek w Krośnie Odrzańskim odbyły się prezentacje rejonowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2019. Nasza szkoła była reprezentowana w trzech kategoriach wiekowych:

arte

20 lutego 2019 r. w Gubińskim Domu Kultury odbył się przegląd powiatowy Lubuskiego Festiwalu Piosenki w ramach programu promocji twórczości dzieci i młodzieży PRO ARTE. Udział w przesłuchaniach brali uczestnicy w różnych kategoriach wiekowych. Piękne wykonanie piosenki przez uczennicę klasy VIII A Emili Czekajło   dało jej nominację do półfinału Lubuskiego Festiwalu Piosenki 2019,który odbędzie się w Przytoku. Gratulacje!

grafika

12 kwietnia 2018r. uczniowie Berenika Kusko z kl. VB oraz Tymon Sójka z kl. VI A wzięli udział w Etapie Diecezjalnym Konkursu Biblijnego – Biblista Junior. Gratulacje oraz dyplomy otrzymali z rąk biskupa Pawła Sochy.