Drukuj
Kategoria: Nieskategoryzowne

   NAUCZYCIELKA PRZY TABLICY   
         

W roku szkolnym 2022/2023

Grono Pedagogiczne

w Szkole Podstawowej nr 3

w Krośnie Odrzańskim  

tworzą:  

                                                        

      

 

Bartczak Jolanta - pedagog szkolny, doradztwo zawodowe,

zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Browarczyk Barbara - edukacja wczesnoszkolna,

edukacja przez szachy, zespół

wokalno – taneczny Gamma

Bułaj Sylwia - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

 

Front Marzena – edukacja wczesnoszkolna, logopedia

świetlica

Grabowska Małgorzata - plastyka, technika

Handzełko Iwona- język polski,

zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Hańćka Monika - język niemiecki

Janicka Katarzyna - pedagog szkolny

Jasek Iwona – chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, świetlica

Jasiulewicz Małgorzata – biologia, wdż, świetlica

Kacała Aleksandra – geografia, przyroda

Kaźmierak Izabela – matematyka

Kiersztan Halina – edukacja wczesnoszkolna, świetlica, dodatkowy

j. polski dla cudzoziemców

Kliszewska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Kliszewska Renata – religia, historia, zaj. korekcyjno – kompensacyjne,

zaj. rozwijające umiejętności uczenia się

Kowsz Marzanna – edukacja wczesnoszkolna, świetlica, dodatkowy

j. polski dla cudzoziemców

Kruszelnicka Ewelina – psycholog szkolny

Kulikowska - Sójka Marzena - język polski, logopedia

Lech Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Leśkiewicz Beata - wychowanie fizyczne, dodatkowe zajęcia

sportowe w klasie sportowej

Lewandowska Marzena– historia, świetlica, zaj. rewalidacyjne

Maciasowicz Jadwiga - język polski, logopedia, dodatkowy

j. polski dla cudzoziemców

Makowska Ewa- język angielski

Markun Agnieszka - matematyka

Michalak Leszek– religia, zaj. rewalidacyjne

Mierzejewska Danuta - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Mikołajczak Dorota - matematyka

Modrzejewska Kamila - świetlica

Mycek Małgorzata – matematyka, zaj. rewalidacyjne

Ochryniak Jolanta- edukacja wczesnoszkolna,

zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Olenderkiewicz Małgorzata - język polski, dodatkowy j. polski

dla cudzoziemców

Pawłowska Beata - biblioteka

Pawłowska Monika - język angielski

Piechowska Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Poźniak Ewa – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Rawdanis Małgorzata - język angielski

Senk Anna – wychowanie fizyczne, dodatkowe zajęcia

sportowe w klasie sportowej

Serbinowska Agnieszka - język polski, zaj. rewalidacyjne, pedagog

specjalny, dodatkowy j. polski dla cudzoziemców

 

Sirko Katarzyna – biologia, doradztwo zawodowe, świetlica

Siuda Magda - edukacja wczesnoszkolna, logopedia, świetlica

Struk Magdalena - historia, wiedza o społeczeństwie,

zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Święs Waldemar – fizyka, informatyka

Tumińska Małgorzata – muzyka, świetlica, zespół wokalny Ukulele

Uderjan Maciej – wychowanie fizyczne, dodatkowe zajęcia

sportowe w klasie sportowej

Wesołek Krzysztof – wychowanie fizyczne, dodatkowe zajęcia

sportowe w klasie sportowej

Wojtas Joanna - język angielski