Drukuj
Kategoria: Nieskategoryzowne

   NAUCZYCIELKA PRZY TABLICY   
         

W roku szkolnym 2020/2021

Grono Pedagogiczne

w Szkole Podstawowej nr 3

w Krośnie Odrzańskim  

tworzą:  

                                                        

      

 

Bartczak Jolanta - pedagog szkolny, doradztwo zawodowe,

zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Browarczyk Barbara - edukacja wczesnoszkolna,

edukacja przez szachy

Bułaj Sylwia - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Chodukiewicz Hanna- wychowanie fizyczne, przyroda

zaj. rewalidacyjne

Grabowska Małgorzata - plastyka, technika

Handzełko Iwona- język polski, świetlica

Hańćka Monika - język niemiecki

Janicka Katarzyna - pedagog szkolny, logopedia

Jasek Iwona – chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, świetlica

Jasiulewicz Małgorzata – biologia, wdż

Kacała Aleksandra – geografia, świetlica

Kaźmierak Izabela – matematyka, informatyka

Kiersztan Halina – edukacja wczesnoszkolna

Kliszewska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Kliszewska Renata – religia, historia, zaj. korekcyjno – kompensacyjne

Kowsz Marzanna – edukacja wczesnoszkolna

Kruszelnicka Ewelina – psycholog szkolny

Kulikowska - Sójka Marzena - język polski, logopedia

Leśkiewicz Beata - wychowanie fizyczne, wdż

Lewandowska Marzena– historia, świetlica

Makowska Ewa- język angielski

Markun Agnieszka - matematyka

Michalak Leszek– religia, zaj. rewalidacyjne

Mierzejewska Danuta - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Mikołajczak Dorota - matematyka

Modrzejewska Kamila - świetlica

Mycek Małgorzata – matematyka, informatyka

Ochryniak Jolanta- edukacja wczesnoszkolna,

zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Olenderkiewicz Małgorzata - język polski

Pawłowska Beata - biblioteka

Pawłowska Monika - język angielski

Serbinowska Agnieszka - język polski, zaj. rewalidacyjne, świetlica

Siuda Magda - edukacja wczesnoszkolna, logopedia, świetlica

Stepek Tomasz – religia, informatyka

Struk Magdalena - historia, wiedza o społeczeństwie,

zaj. rewalidacyjne

Śpiewak Wanda - świetlica

Święs Waldemar - fizyka

Tarczewska Aneta - edukacja wczesnoszkolna,

zaj. korekcyjno – kompensacyjne

Tumińska Małgorzata - muzyka

Uderjan Maciej – wychowanie fizyczne, zajęcia w klasie sportowej

o profilu siatkarskim

Wesołek Krzysztof – wychowanie fizyczne, informatyka,

zajęcia w klasie sportowej o profilu lekkoatletycznym

Wojtas Joanna - język angielski