NAUCZYCIELKA PRZY TABLICY   
         

W roku szkolnym 2018/2019

Grono Pedagogiczne

w Szkole Podstawowej nr 3

w Krośnie Odrzańskim  

tworzą:  

                                                        

      

 

Bartczak Jolanta - pedagog szkolny

Browarczyk Barbara - edukacja wczesnoszkolna,

edukacja przez szachy, muzyka

Chodukiewicz Hanna - wychowanie fizyczne

Dambrowska-Korab Sandra – język niemiecki, świetlica

Grabowska Małgorzata - plastyka, technika, muzyka

Handzełko Iwona - język polski, rewalidacja,

zaj. korekcyjno-kompensacyjne

Janicka Katarzyna - pedagog szkolny, logopedia

Jasek Iwona - edukacja dla bezpieczeństwa

Jasiulewicz Małgorzata - biologia, WDŻ

Jezierska Wioletta – przyroda, świetlica

Kaźmierak Izabela - matematyka

Kędzia - Pukanty Krystyna – chemia

Kiersztan Halina – edukacja wczesnoszkolna

Kliszewska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna, geografia

Komorowski Wojciech - geografia

Kowsz Marzanna – edukacja wczesnoszkolna

ks. Krauze Jerzy - religia

Kruszelnicka Ewelina - psycholog

Kulikowska - Sójka Marzena - język polski, logopedia

Leśkiewicz Beata - wychowanie fizyczne

Lewandowska Marzena – historia

Lipińska - Bodnar Agnieszka - język niemiecki

Makowska Ewa - język angielski

Markun Agnieszka - matematyka

Mazur Szymon - wychowanie fizyczne

Michalak Leszek – religia

Miech Zdzisław - technika, informatyka

Mierzejewska Danuta - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Mycek Małgorzata - matematyka

Ochryniak Jolanta - edukacja wczesnoszkolna,

zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Olenderkiewicz Małgorzata - język polski

Pawella Zofia - matematyka

Pawłowska Beata - biblioteka

Pawłowska Monika - język angielski

Serbinowska Agnieszka - język polski, świetlica

Sieniatyńska Małgorzata - język niemiecki

Sirko Katarzyna – biologia, doradztwo zawodowe, świetlica

Siuda Marta - język angielski

Stepek Tomasz - religia

Struk Magdalena - historia, wiedza o społeczeństwie,

zaj. korekcyjno – kompensacyjne

Szymańska Beata - język polski

Szymen Agnieszka - plastyka, informatyka, świetlica

Śpiewak Wanda – rewalidacja, świetlica

Tarczewska Aneta - edukacja wczesnoszkolna,

rewalidacja ,zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Maciej Uderjan - wychowanie fizyczne

Urbańska Katarzyna - wychowanie fizyczne

Wesołek Krzysztof – wychowanie fizyczne, informatyka

Wodecka Marzenna – język polski, biblioteka

Wojtas Joanna - język angielski

Zelek Mariola - fizyka

Żmijewska Martaświetlica, rewalidacja