szkoła wybór

Nieuchronnie zbliża się moment podjęcia ważnych decyzji przez naszych najstarszych uczniów. Już niedługo trzecioklasiści kończący gimnazjum i ósmoklasiści kończący szkołę podstawową staną przed bardzo ważnym i trudnym wyborem. Chcąc pomóc w podjęciu tak ważnych decyzji gościliśmy w szkole przedstawicieli Zespołu Szkół Leśnych w Rogozińcu.

Spotkanie prowadzone przez uczniów tej szkoły zainteresowało wszystkich obecnych. Uczniowie dowiedzieli się o kierunkach kształcenia, praktykach zawodowych, możliwości skorzystania z internatu oraz o zasadach rekrutacji do szkoły.

Po spotkaniu wielu z obecnych rozważało, czy ma odpowiednie predyspozycje i wystarczająco dobre oceny z premiowanych przedmiotów...

Już niedługo kolejne propozycje.

rogozinieczawody wybór1zawody wybór2