Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W związku z wprowadzeniem przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej od piątku, tj. 20 marca 2020 roku, aż do odwołania stanu epidemii w Polsce:

na okres od dnia 25 marca 2020 roku do dnia 10 kwietnia 2020 roku nadal zawiesza się działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą szkoły. Nauka, jak dotychczas odbywać się będzie za pomocą metod i technik kształcenia na odległość. Zajęcia są obowiązkowe dla wszystkich uczniów. Podczas nauki zdalnej nauczyciele będą realizować podstawy programowe i oceniać postępy w nauce.

Czas , w którym się znaleźliśmy wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy.

Szanowni Rodzice,

proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. To nowe wyzwanie dla nas wszystkich, które niesie ze sobą wiele niewiadomych.

Drodzy Uczniowie,

wierzę w Waszą mądrość i odpowiedzialność. Jestem przekonana, że wszyscy wspólnie stawimy czoła tej, jakże trudnej rzeczywistości.

Od naszej postawy zależy tak wiele, nasze życie, zdrowie i nasza przyszłość, a zatem stosujmy się do wszystkich zaleceń, a przede wszystkim pozostańmy w domu.

Wiesława Kołarzyk