Uczniowie klasy II C uwielbiają owoce i warzywa

ZDROWO 2C

ROCZNICA 80

1 września 2019 r. poczet sztandarowy szkoły uczestniczył w uroczystej Mszy Świętej w intencji ofiar II wojny światowej oraz uroczystościach patriotycznych pod Pomnikiem Powrotu Środkowego Nadodrza do Macierzy, upamiętniających 80. Rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

szkoła 2019

2 września2019 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Dyrektor szkoły pani Wiesława Kołarzyk przywitała uczniów, nauczycieli oraz licznie przybyłych rodziców. Szczególnie ciepło przywitano najmłodszych pierwszoklasistów, którzy w tym uroczystym dniu, pasowaniem na ucznia zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

witaj szkoło

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

w Szkole Podstawowej nr 3

im. I. Łukasiewicza w Krośnie Odrz.,

odbędzie się 2 września 2019 r.

na Hali Sportowo – Widowiskowej

KLASY I – IIIgodz.10.00

KLASY IV – VIIIgodz.11.00

Msza św. w kościele św. Jadwigi godz. 8.30 (udział we własnym zakresie)

male religia podreczniki

Wszystkie podręczniki i materiały ćwiczeniowe do zajęć obowiązkowych zostały zakupione przez szkołę w ramach dotacji celowej MEN.

• Podręczniki będą nieodpłatnie wypożyczane uczniom z klas I-VIII, zgodnie z regulaminem.

• Bezpłatne materiały ćwiczeniowe będą stanowiły własność uczniów z klas I–VIII.

• Rodzice we własnym zakresie zakupują podręcznik do RELIGII zgodnie z poniższym wykazem:

PODRĘCZNIKI DO RELIGII.

WAKACJE2

podium pozycj olimpijscy ludzie 13098063

Dawid Postoł - laureatem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w lekkoatletyce - 600 m.

Dawid zajął III miejsce podczas Finału Wojewódzkiego LOM, który odbył się 12.06.2019 w Międzyrzeczu.

Opiekun Krzysztof Wesołek

dziecko ruchomy obrazek 0125

Podczas zawodów powiatowych w lekkiej atletyce czwórka uczniów uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego.

Są to: Dawid Postoł, Alicja Samek, Aleksandra Kruszelnicka, Maja Jankowska.

Opiekun: Krzysztof Wesołek.